20:20, 10 Травня 2022

У перший тиждень травня волинські браконьєри завдали шкоди природі на понад 40 тисяч гривень

У період з 2 по 9 травня волинські рибоохоронці викрили на місцевих водоймах 32 порушення Правил рибальства, серед них дев’ять грубих за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Такі порушення викрили:

2 травня на оз. Глухівське, поблизу с. Глухи Дубечненської громади Ковельського району громадянин сітним знаряддям лову встиг зловити 7 екз. карася сріблястого, 1 екз. лина, 1 екз плітки та 2 екз. карликового сома, загальною вагою 3,3 кг риби. Завдав збитків рибному господарству на суму 14 331 грн. Рибпатрульні склали на порушника протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який передадуть до суду для притягнення браконьєра до відповідальності та відшкодування завданої шкоди.

5 травня на Хрінницькому водосховищі, поблизу с. Гумнище Берестечківської громади Луцького району за допомогою п’яти сітних знарядь лову два порушники зловили 3 кг риби (2 екз. ляща, 6 екз. карася сріблястого), чим завдали шкоди рибним запасам на 12 784 грн. На кожного з громадян склали по протоколу за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які направлять до суду. Знаряддя лову вилучили.

5 травня на р. Стир, поблизу с. Годомичі Колківської громади Луцького району. 6 травня на оз. Синово Сереховичівської громади Ковельського району в ході спільного рейду з працівниками Нацполіції. 8 травня на оз. Шині, поблизу с. Віл Любешівської громади Камінь-Каширського району під час рибоохоронного рейду з працівниками Нацполіції та Держекоінспекції Волині. У цих випадках порушники не встигли завдати шкоди рибному господарству. На громадян склали протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готують до передачі  в районні суди для притягнення порушників до відповідальності. Знаряддя лову рибоохоронці вилучили.

«Протягом тижня на порушників наклали 1 054 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 41 820 грн. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 21 кг водних біоресурсів та 38 од. заборонених знарядь лову. Склали три акти виявлення та вилучення безгосподарського майна», – повідомив керівник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: