14:09, 11 Лютого 2023

У перший тиждень лютого волиняни 12 разів порушували правила рибальства

З 1 по 7 лютого державні інспектори Волинського рибоохоронного патрулю викрили 12 порушень природоохоронного законодавства. Серед них сім порушень за ч. 3 ст. 85 КУпАП (риболовля з перевищенням дозволених знарядь, перебування поблизу водойми з сухою сіткою), одне – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (вилов риби з застосуванням заборонених знарядь лову) та одне – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут риби).

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Крім того, оформили три акти безгосподарського майна, згідно з якими вилучили 14 одиниць заборонених знарядь лову (серед яких 590 метрів сіток).

Для прикладу, порушників викрили:

На Центральному ринку у Луцьку викрили громадянина, який здійснював незаконний збут риби пелінгас. Продавець не зміг надати документи, що підтверджують законність придбання та походження цієї риби. На особу склали адміністративний протокол за ст. 88-1 ч. 1 КУпАП.

На старому руслі річки Стир, поблизу с. Комарово Колківської громади Луцького району викрили три порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Громадяни перебували поблизу водного об’єкту з забороненими знаряддями лову.

На річці Західний Буг, поблизу с. Литовеж Литовезької громади Володимирського району громадянин здійснював вилов риби на зимувальній ямі. На особу склали постанову за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

На водному об’єкті в мікрорайоні Шахтарськ м. Нововолинськ виявили безгосподарське майно. З водойми вилучили чотири одиниці сітних знарядь лову. Склали відповідний акт.

На озері Оріхівське, поблизу с. Оріхове Самарівської громади Ковельського району місцевий житель здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову. Склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Також з цієї водойми вилучили сім заборонених знарядь лову, загальною довжиною 320 метрів.

На озері Луки, поблизу с. Дубечне Дубечанської громади Ковельського району двоє громадян порушували Правила рибальства. На громадян склали адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП та наклали відповідні штрафні санкції. Також з чоловіками провели масово-роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за порушення рибальства у зимовий період.

Волинський рибоохоронний патруль нагадує, що відповідно до нових Правил риболовля у зимовий період дозволяється за межами зимувальних ям зимовими вудками та жерлицями всіх видів з криги та, у разі відсутності льодового покриву, нахлистовими, донними, поплавковими вудками та спінінгами всіх видів з використанням штучної або природної принади, загальна кількість гачків на яких не повинна перевищувати семи одиниць на одного рибалку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: