14:47, 17 Грудня 2018

У передноворічний період на Волині посилюють охорону лісів

Щороку з метою запобігання незаконному вирубуванню шпилькових насаджень у передноворічний період посилюється охорона лісових масивів. Рейдові бригади у складі державної лісової охорони, працівників груп оперативного реагування спільно з працівниками РВ Національної поліції у Волинській області проводити патрулювання у лісових угіддях та перевіряють документи на право придбання та реалізації новорічних ялинок в місцях реалізації.

Про це повідомляють на сайті лісівників.

Станом на 14 грудня 2018 року провели 475 таких рейдів, під час яких виявили 39 випадків незаконно зрубаних новорічних ялинок. Лісова охорона склала відповідні протоколи про адміністративне порушення.

Лісівники нагадують, що за самовільну рубку дерев порушників притягують до адміністративної відповідальності відповідно до статті 65 Кодексу України про адмініст­ративні правопорушення у вигляді штра­фу розміром від 85 до 204 грн. Залежно від діаметра стовбура дерева одночасно нараховуються і збитки. У разі заподіяння лісовому господарству значної шкоди громад та посадових осіб можуть притягувати до кримінальної відповідальності відповідно до статті 246 Кримінального кодексу України.

Тому вкотре нагадують волинянам: купити легальну ялинку значно дешевше і простіше.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: