22:16, 06 Грудня 2023

У Палаці культури міста Луцька відбулася різдвяно-новорічна імпреза балетної студії «Жизель»

Сьогодні, з нагоди Дня Святого Миколая у Палаці культури міста Луцька відбулась різдвяно-новорічна імпреза балетної студії «Жизель» за участю творчо обдарованих дітей мистецьких шкіл Луцької міської територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Спочатку дітям вручили солодкі подарунки, а вже опісля розпочалось святкове дійство.

Привітати присутніх дорослих та дітей на свято завітала заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Вона зазначила, що свято Миколая — це особливий день для Луцька і, на жаль, другий рік поспіль, в нашій громаді не можуть святкувати його повноцінно з усіма відчуттями радості.

“Символічно, що у нас сьогодні ще й День Збройних сил України, – наголосила вона. – Завдяки саме нашим мужнім воїнам, які боронять наші кордони та тримають наше небо, ми маємо можливість подарувати нашим дітям краплиночку щастя, позитивних емоцій, любові, опіки, турботи та піклування. Подарувати їм щасливе дитинство”.

Звертаючись до дорослих у залі, вона повідомила, що на сьогодні основне завдання забезпечити безпеку, усмішки та щасливе життя для наших дітей, не дивлячись ні на які перипетії, які тривають зараз в нашій країні.

“Дорогі діти! Кожен день для вас — особливий, тому що іншого не буде, адже ви підростаєте, стаєте мудрішими, талановитішими, успішнішими. Саме в цій залі величезна кількість цих сяючих оченят найкращих дітей нашої громади. Я вам дякую за вашу наполегливість, знання, старання, вміння. За те, що своєю працею досягаєте тих творчих здобутків, які ви робите. Дякую і батькам за підтримку дітей. Сьогоднішнє свято завжди знаменується подарунками. Ми теж їх для вас приготували, тому бажаю вам мирного неба, перемоги нашій країні, усмішок, тепла, щастя, любові, нових здобутків та багато багато подарунків”, – зазначила Ірина Чебелюк.

Далі усю увагу присутніх на сцені зосередили святкові виступи талановитих дітей Луцької громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: