16:57, 15 Травня 2023

У Палаці культури міста Луцька організували мистецьке дійство до Дня матері

У Луцьку відбувся мистецький захід «Найдорожче в світі – Мати й Україна». Із Днем матері присутніх вітали кращі творчі колективи закладів культури й освіти Луцької міської територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Під час дійства тривав збір коштів на потреби ЗСУ в рамках благодійного проекту “Весна, що наближає перемогу”, організованого департаментом культури Луцької міської ради та ГО “Новий рівень”.

“Цьогоріч День матері українці знову зустрічають у скорботі, жалобі та зі слізьми на очах. Від початку війни вже не одна матір з тугою в серці благословила молитвою і провела на фронт свою дитину. Від початку війни не одна українська мати змушена була, залишити рідну домівку, покинути все для того, щоб врятувати своїх дітей. І не одна матір сьогодні тримає в руках зброю, бо вона — захисниця.

Материнське серце — це щось неймовірне, адже так, як любить матір, не любить ніхто. І найбільше, чого зараз хочеться – щоб ваше серце раділо від успіхів ваших дітей, які залишаються поряд надією та опорою. Серце болить за те, що безліч матерів більше ніколи не побачить своїх дітей. Наше з вами завдання: цих матерів підтримати, оберігати і їм допомагати.

Дорогі матері, я бажаю кожному з вас, щоб доля ваша та ваших дітей була щасливою. Мріємо про те, що як найскоріше святкуватимемо перемогу, а усі близькі будуть поряд та у безпеці”, – звернулась до лучан заступник міського голови Ірина Чебелюк.

Потому присутні вшанували усіх жертв війни хвилиною мовчання.

Також у фойє Палацу культури діяли виставки малюнків учнів Луцької художньої школи і традиційного українського вбрання західного полісся та Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: