12:55, 16 Січня 2020

У новозбудованій школі на Волині навчатимуться майже 300 школярів

297 школярів переступили поріг нової школи в с.Любохини Старовижівського району, урочисте відкриття якої відбулося 15 січня 2020-го року.

Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

На свято відкриття з вітаннями та подарунками завітав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. Він вручив директорці подарунки для школи.

Загалом на урочисту лінійку прибули не лише школярі, а й їх батьки та просто небайдужі жителі села. Люду було чимало, бо ж новозбудовану школу бажали побачити усі.

Відтак, після перерізання стрічки усіх запросили оглянути її зсередини. У закладі облаштували 19 класних кімнат, 3 лабораторії, 2 кабінети інформатики та 3 майстерні. На усе це витратили 82,9 млн грн, у т.ч. з Державного фонду регіонального розвитку – 67,9 млн грн, з місцевого бюджету – 15 млн грн.

Проектна потужність нововозбудованого навчального закладу – 198 учнів. Та слід зауважити, що нині до навчання приступило вже 297 дітей. Зокрема, як повідомила директорка школи Руслана Яцук, у школі – 8 класів початкової ланки.

Тож оглянув освітній заклад, територію навколо, а також спортивний майданчик із штучним покриттям й голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. До слова,в кінці святкового дійства у школі розпочалися уроки, тож Юрій Михайлович мав нагоду поспілкуватися з учнями та дізнатися їх враження.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: