21:15, 06 листопада 2020

У Нововолинську звільнився багаторічний керівник комунального підприємства

Сьогодні міський голова Віктор Сапожніков та колектив комунального підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго» подякували за сумлінну багаторічну працю директору підприємства Анатолію Гаврилюку.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Пропрацювавши на посаді 37 років, вчора Анатолій Миколайович написав заяву на звільнення.

Міський голова вручив Анатолію Гаврилюку подяку за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, самовідданість у роботі, особистий внесок у розвиток комунального господарства в Нововолинську.

«Щиро дякую, Анатолій Миколайович, за вашу працю, громадську роботу і за людяність, – сказав він. – Сподіваюся, що колектив, продовжить добру справу, а ваш досвід стане у пригоді працівникам».

Анатолій Гаврилюк зазначив, що ухвалив рішення піти із посади, передавши естафету молодій, перспективній людині – Олександру Мотиці, який вже зарекомендував себе як сумлінний, грамотний та відповідальний працівник.

«Ми разом із колегами пройшли великий шлях, тож бажаю, щоб підприємство і надалі розвивалося», – сказав Анатолій Миколайович.

Працівники «Нововолинськтеплокомуненерго» також подякували Анатолію Гаврилюку за віддані сили, витрачений час та чесні старання.

«З великим теплом та вдячністю будемо згадувати вас як відмінного керівника», – звернулися працівники колективу до Анатолія Миколайовича.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: