11:12, 29 Січня 2023

У Нововолинську зросла народжуваність

З кожним роком пологове відділення Нововолинської ЦМЛ обирає все більше майбутніх матусь. За статистикою народжуваність у Нововолинську збільшилася на 6,6 %. Хоча на Волині зменшилася на 15,8 %.

Про це йдеться на сайті Нововолинської міської ради.

Упродовж 2022 року в Нововолинській лікарні прийняли на світ 467 немовлят. З них 57 % – іногородні породіллі. Для порівняння, за 2021 рік прийняли 436 пологів (44 % – у мешканок інших громад, міст й областей).

Найбільше жінок приїжджають народжувати з громад Володимирського та Луцького районів, а також з Ковельського та Львівщини. З початку війни медики приймають пологи в породіль з різних областей України. Найбільше з Київської, Донецької, Харківської, Луганської та Запорізької.

Дедалі більше жінок обирають знеболення під час природніх пологів. 25 % пологів були проведені з використанням епідуральної анестезії.

“Дякую медикам за професіоналізм, чуйність і саморозвиток. Попри війну та небезпеку, під час тривоги в укритті ви продовжуєте приймати на світ маленьких українців”, – зазначив міський голова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: