21:35, 15 Липня 2020

У Нововолинську завершують ремонтні роботи в амбулаторіях

15 липня міський голова Віктор Сапожніков, його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський та головна лікарка Нововолинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка відвідали дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги, де відновили ремонтні роботи.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Нагадаємо, ще шість років тому Нововолинськ, завдяки наполегливості міської влади та керівників медичних установ нашого міста увійшов у І фазу проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей». Відтак, у січні минулого року будівельна компанія «Універсал» з Києва, яка виграла тендер, розпочала реконструкцію одного крила Центру зайнятості, що знаходиться на провулку Поштовому, 1 під амбулаторію № 2 загальної практики сімейної медицини, де на даний час роботи виконані більш як на 80 процентів і вони тут на завершальному етапі. Ще один подібний об’єкт – капітальний ремонт амбулаторії ЗПСМ у селищі Благодатному. І якщо вартість будівельних робіт амбулаторії № 2 складає трішки більш як 5 мільйонів гривень, то для повного завершення капітального ремонту в селищі Благодатному з коригуванням проектно-кошторисної документації потрібно понад 17 мільйонів гривень.

На жаль, перші гроші отримали від Світового банку лише в кінці травня цього року. До речі, у цей час згідно проекту, об’єкт уже мав би бути зданий в експлуатацію. Другий транш коштів прийшов аж у липні. Тож у зв’язку з призупиненням фінансування , будівельні роботи деякий час не проводилися. І хоча, за словами директора будівельної компанії «Універсал» Андрія Міхненка, борги погашено ще не повністю, роботи на обох об’єктах продовжили.

«Я задоволений, що відновилося фінансування. Впевнений тепер у тому, що у вересні амбулаторія на провулку Поштовому буде здана в експлуатацію, – сказав міський голова Віктор Сапожніков. – Головне, аби вчасно надходили кошти. До речі, оскільки кошториси зростають, я звернувся до облдержадміністрації з проханням допомогти нам, адже реконструкцію проводять на умовах спіфінансування. І щиро вдячний, адже отримав запевнення, що для завершення робіт на цих двох об’єктах гроші обов’язково будуть виділені».

На провулку Поштовому робіт залишилося небагато. Треба поставити двері, а далі – чистові роботи.

Ольга Попіка поінформувала про те, що в цій амбулаторії працюватиме три сімейні лікарі та два педіатри. Уже визначено склад середнього та молодшого медичного персоналу. Придбано необхідне медичне обладнання, закуплені меблі. Набагато більше робіт належить виконати будівельникам у Благодатному. Але знову ж таки збоїв з їхнього боку не буде за умови вчасного та повного фінансування. Отож до кінця нинішнього року ця амбулаторія також матиме можливість гостинно відкрити двері перед відвідувачами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: