13:04, 23 Жовтня 2020

У Нововолинську завершують реконструкцію приймального відділення невідкладної екстреної медичної допомоги

22 жовтня міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник Андрій Сторонський оглянули хід ремонтних робіт.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Вже збудована галерея, яка сполучає хірургічний та терапевтичний корпуси, майже завершені внутрішні роботи у відділенні. Для транспорту, який привозитиме хворих, збудували заїзд. На прилеглій території вкладають бруківку.

Нагадаємо, реалізація проекту здійснюється у рамках програми Президента України «Велике будівництва». Загальна кошторисна вартість понад 9 мільйонів гривень. З них: 8 млн грн спрямовано з державного бюджету, а 1 млн 112 тис. грн – кошти місцевого бюджету. Крім того, гроші на медичне обладнання та меблі виділяє Національна служба здоров’я України.

Віктор Сапожніков задоволений виконаними роботами, він зазначив, що вже незабаром у оновленому приймальному відділенні пацієнти отримуватимуть кваліфіковану допомогу.

«Сьогодні ми на порозі відкриття сучасного відділення невідкладної екстреної медичної допомоги, де пацієнтам в межах доби встановлюватимуть діагноз та призначатимуть лікування», – розповіла заступниця директора з медичної частини Олімпіада Галас.

За її словами, два приймальні відділення будуть об’єднані й таким чином відбуватиметься раціональне використання кадрового потенціалу. Олімпіада Миколаївна подякувала усім, хто відстоював створення госпітального округу в Нововолинську, та доклав зусиль до реалізації даного проекту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: