21:47, 01 Березня 2023

У Нововолинську запрацювала друга твердопаливна котельня

Сьогодні, 1 березня, міський голова Борис Карпус побував на новій твердопаливній котельні. Це вже друга така котельня в місті. Твердопаливні котли встановили на базі основних газових котелень міста. Тобто при потребі можна замінювати види палива. А головне, опалення на дерев’яній трісці дало змогу не збільшувати тариф для населення.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Будівництво твердопаливних котелень – проект, який реалізований коштом КП «Нововолинськ теплокомуненерго», бюджету громади та за підтримки міжнародної організації  GIZ. Котли фірми «Кальвіс», обладнані спеціальними фільтрами, які поглинають 95-97 % пилових часток. Технологія відповідає сучасним українським екологічним стандартам.

Обидві твердопаливні котельні, які вже працюють у Нововолинську – автоматизовані. «Щепа» подається рухомою підлогою. А керувати системою може один оператор.

Міський голова подякував усім, хто причетний до реалізації проекту і наголосив, що в умовах війни важливо дбати про альтернативні джерела теплопостачання, аби тарифи для мешканців залишалися незмінними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: