23:13, 27 Травня 2020

У Нововолинську за період карантину робоча група обстежила понад 90 об’єктів

Робоча група у складі представників Держпродспоживслужби, працівників виконавчого комітету Нововолинської міської ради та поліції щоденно здійснює обстеження  закладів торгівлі та громадського харчування, перукарень, салонів краси міста на предмет дотримання санітарних норм у період карантину. Такі заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусної хвороби серед працівників та відвідувачів цих закладів.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

«Станом на 27 травня робоча група обстежила понад дев’яносто об’єктів. Чотири із них – повторно. Більшість підприємців дотримуються вимог, проте, трапляються випадки порушень. Найбільш   поширені :відсутній температурний скринінг, для відвідувачів нема антисептиків, недостатньо інформації про обмеження в період дії карантину, недотримання безпечної дистанції», – повідомила головний спеціаліст відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Оксана Люлько.

Основні рекомендації, передбачені законодавством, на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), яких необхідно дотримуватися:

проведення температурного скринінгу працівникам перед початком роботи;

на вході до закладу необхідно розмістити інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби;

організувати місця для обробки рук антисептиками;

дозволено одночасне перебування відвідувачів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 10 кв.м, у перукарнях і салонах краси – не більше однієї особи на 5 кв.м площі зали обслуговування;

дотримання принципу соціального дистанціювання (1,5м);

дотримання маскового режиму;

біля місць потенційного скупчення людей необхідно нанести тимчасове маркування з дотриманням дистанції між відвідувачами;

наявність антисептиків, рідкого мила, паперових рушників у санвузлах;

інформування клієнтів щодо встановлених обмежень;

вологе прибирання приміщень та робочих поверхонь, дезінфекція інструментів;

централізований збір використаних ЗІЗ і їхня утилізація;

тимчасове відсторонення від роботи осіб з групи ризику;

у перукарнях і салонах краси прийом здійснювати виключно за попереднім записом із дотриманням часового інтервалу;

обслуговування у закладах громадського харчування дозволено виключно на виніс або на відкритих майданчиках. Повний перелік рекомендацій головного санітарного лікаря поданий у Постановах №16, 17, 18, 20 МОЗ України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: