22:41, 10 листопада 2020

У Нововолинську визначили проекти, що претендуватимуть на фінансування з громадського бюджету

На громадський бюджет Нововолинська попередньо відібрали 15 проектів,  чотири  з них будуть направлені  на доопрацювання. Таке рішення  ухвалили члени робочої групи на засіданні сьогодні, 10 листопада. Загалом на конкурс надійшло 33 заявки.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Нововолинської міської ради  прийом проектів громадських ініціатив тривав з 1 по 30 жовтня цього року.

«Детально  розглянувши кожен з них, робоча група відібрала 15 проектів, 4 з яких вирішили направити на доопрацювання їх авторам, котрі упродовж  5 днів мають внести уточнення.  Тоді   приймемо  остаточне рішення, оприлюднимо відібрані проекти на сайті міської ради для громадського голосування, – сказав заступник міського голови Олександр Громик. –  Зазначу, що частину проектів відхилили через те, що вони дублюють заходи, які здійснюються окремими міськими програмами. А це суперечить  Положенню про громадський бюджет Нововолинська. Інші заявки були неповними  або  подане тільки фото без будь-якого опису».

Громадське голосування триватиме 15 днів з дня оприлюднення проектів на сайті міської ради. Отож мешканці нашої громади матимуть змогу обрати найкращі ініціативи, які фінансуватимуться у 2021 році за рахунок коштів міського бюджету. Загалом на їх реалізацію  передбачено  500 тисяч гривень, а граничний розмір фінансування одного проекту становить 50 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: