09:41, 04 Грудня 2020

У Нововолинську вручили продуктові набори особам з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Мета, заради якої цей день був проголешений – це дотримання прав людини і участі інвалідів в житті суспільства.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Нововолинської міської ради переймаються проблемами та потребами громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, та в умовах стаціонарного проживання. На обслуговуванні у терцентрі перебуває 224 особи з обмеженими можливостями.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня працівники територіального центру за сприяння міського голови Бориса Карпуса, а також підприємців Володимира Шаповала, Юрія Сиротюка, Віталія Бадзюня, Богдана Бадзюня  та Олега Приступчука вручив продуктові набори 66 особам, які мають І, ІІ або ІІІ групу інвалідності.

Звичайно, цей день не можна назвати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення прав людей з інвалідністю і їх участі в житті суспільства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: