19:02, 19 Червня 2021

У Нововолинську вітали медиків з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника міський голова Борис Карпус і його заступниця Вікторія Скриннік привітали й нагородили Почесними грамотами і Подяками працівників КНП «Нововолинська центральна міська лікарня», КНП «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Нововолинського відділення Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Радісна звістка для лікарів і всієї Нововолинської громади й прекрасний подарунок медикам напередодні професійного свята. КНП «Нововолинська центральна міська лікарня» отримала почесне звання «Лідер галузі у медичній сфері» й увійшла в п’ятірку кращих комунальних некомерційних підприємств в Україні

«Цьогоріч День медичного працівника зустрічаємо з особливим трепетом. Вперше за довгий час можна сказати, що ми долаємо пандемію. Згадуючи, який важкий шлях довелося пройти кожному лікарю, медсестрі, молодшому медперсоналу, хочеться сказати лише – спасибі! Низький вам уклін за невтомну роботу, за відсутність страху і самопожертву», – привітав лікарів міський голова Борис Карпус.

Заступниця міського голови Вікторія Скриннік долучилася до вітального слова.

«Ви вчергове підтвердили, що лікар – це не професія, це покликання. Ви рятуєте наших захисників на Сході і воюєте з пандемією в тилу. Хай Господь сторицею вам повертає за мужність і за те, що гідно несете звання Лікар», – сказала вона.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: