19:22, 09 Вересня 2021

У Нововолинську вакцинували менше 25 % освітян

8 вересня відбулася робоча нарада щодо епідеміологічної ситуації та рівня вакцинації у Нововолинській громаді. В зустрічі взяли участь заступниці міського голови Юлія Лефтер і Вікторія Скриннік. Про рівень захворюваності доповіла Наталія Мариніна, завідувачка Нововолинським міськрайонним відділом ДУ «ВОЛЦ МОЗ України».

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Вона повідомила, що від середини серпня у Нововолинській громаді спостерігається поступове зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію. Зафіксовані випадки інфікування серед дітей, а також новий штам «Дельта».

Про рівень вакцинації населення розповідала головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка. Станом на 8 вересня у Нововолинській ТГ щеплено 11632 людини. На сьогодні громада забезпечена достатньою кількістю вакцини. Зокрема, Astra Zeneсa, виробництва Нідерланди; Pfizer і Coronavac.

Працівники лабораторного центру та ЦПМСД регулярно проводять роз’яснювальну роботу серед жителів, виїзні зустрічі для працівників установ. Також працює виїзна бригада медиків, які проводять щеплення безпосередньо на підприємстві.

Спостерігається низький рівень вакцинації, 15-25 %, серед працівників закладів освіти міста. У Благодатному та селах щеплено майже 100 % педагогічних колективів.

Медики готові розширити роз’яснювальну кампанію і для закладів освіти. Адже для безперебійного навчання й уникнення дистанційного потрібно, щоб 80 % працівників школи було вакциновано.

Варто зазначити, що вже є випадки інфікування учнів і вихованців дошкільного закладу. Відповідні класи й групи відправлені на самоізоляцію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: