14:02, 23 Липня 2021

У Нововолинську учасникам АТО/ООС розповіли про можливість отримати 400 євро на навчання

Громадська організація «Центр зайнятості Вільних людей» реалізовує проект “Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей”. Фінансує ініціативу Міжнародна організація з міграції та Європейський Союз.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Мета проекту – сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.

Заступник директора Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Олійник за участю начальника Нововолинського бюро правової допомоги Юрія Гіля провела інформаційний семінар для учасників АТО/ООС, що перебувають на обліку як безробітні. Під час заходу присутніх інформували про умови участі у проекті. Зокрема, тренінг та захист заявки на отримання індивідуального гранту розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

В ході зустрічі запрошені учасники бойових дій отримали вичерпну інформацію щодо умов участі у проекті, його етапів та термінів проведення, а також відповіді на інші питання правового характеру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: