22:45, 13 Червня 2023

У Нововолинську триває еко-акція «Утилізуй батарейки – очисти Україну»

У загальноосвітніх закладах освіти Нововолинської громади продовжується еко-акція зі збору використаних батарейок.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Сьогодні, 13 червня, головний спеціаліст відділу проектної діяльності та інвестицій управління економічної політики Сергій Кушнірук та головна спеціалістка відділу у справах молоді та спорту Олеся Сословська завітали у Грядівський ліцей, Грибовицьку гімназію імені Ігоря Кантора та ліцей № 9, що в Благодатному.

Для дітей провели цікавий та пізнавальний захід. Розповіли про шкоду, яку несуть використані батарейки, показали мультфільм про важливість енергоощадливості та поінформували про успішні світові практики у цьому напрямку.

Також діти ознайомилися з кейсом енергоменеджера. Змогли самостійно перевірити роботу лазерного далекоміра, тепловізора, люксметра, реєстратора температури та вологості повітря.

Під час заходу відбулося зважування відпрацьованих батарейок, які принесли учні та вчителі навчальних закладів.

У трьох навчальних закладах зібрали понад 120 кілограмів батарейок.

Участь в екологічному конкурсі візьмуть усі загальноосвітні заклади Нововолинської громади.

Ліцей, який назбирає найбільшу кількість використаних батарейок отримає подарунок – магнітно-маркерну дошку. Усі батарейки відправлять на переробку до центру утилізації у Луцьку.

Захід відбувається у рамках Європейського тижні сталої енергії.

Організатори: відділ у справах молоді та спорту та відділ проектної діяльності та інвестицій, за підтримки Асоціації енергоефективних міст України та Угоди Мерів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: