22:59, 06 Серпня 2023

У Нововолинську шукають кандидатів та посаду головного спеціаліста управління «Центр надання адміністративних послуг»

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про вакантну посаду:  «Головний спеціаліст відділу організації надання адміністративних послуг управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Допускаються громадянин України, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, вільно володіють державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Головний спеціаліст забезпечує:

виконання покладених на управління завдань з питань реалізації суб’єктами звернення права на отримання адміністративних послуг; чітку та безперебійну роботу всіх апаратних та програмних засобів, їх адаптацію до наявного парку обчислювальної техніки, комп’ютерної мережі, засобів комп’ютерного зв’язку, повноцінне функціонування оргтехніки, розвиток інформаційного середовища та технічний захист інформаційно-телекомунікаційних систем управління ЦНАП.

Для участі у співбесіді просять надсилати резюме на kadry@nov-rada.gov.ua.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків на посадах, умов та розміру оплати праці, інші дані про роботу та умови конкурсу, надає виконавчий комітет Нововолинської міської ради за телефоном 31432 або на особистому прийомі у кабінеті № 302, пр. Дружби, 27 у місті Нововолинську.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: