17:38, 30 Жовтня 2020

У Нововолинську школярі переходять на дистанційне навчання

Таке рішення міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через стрімке поширення коронавірусної інфекції. Засідання  відбулося сьогодні, 30 жовтня.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Нагадаємо, що у Нововолинську  встановили  «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Відповідно  до нового карантинного зонування, ухваленого на вчорашньому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  з 00 год. 2 листопада  місто й надалі залишатиметься  у цій епідеміологічній  зоні.

Як свідчить статистика, кількість хворих на коронавірус збільшується з  кожним днем.  За останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтвердили 21 новий випадок коронавірусної хвороби , а ще один випадок хвороби завершився летально. Загалом у місті зареєстрували 1129  випадків захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. Наразі  хворіє більше 40 освітян міста.

Начальниця управління освіти Ольга Лакиш повідомила, що сьогодні  зранку  зафіксовані нові випадки інфікування  коронавірусом  серед працівників освіти, а також і серед дітей. Захворіли два працівники ДНЗ № 7.

Тому рішенням комісії  робота однієї з двох чергових груп у  цій дошкільній установі – призупинена, а в інших дитячих садочках чергові групи продовжують працювати.

Комісія з ТЕБ та  НС рекомендувала керівникам закладів освіти  з наступного понеділка, 2 листопада, перевести школи на дистанційне навчання на період дії «червоної» карантинної зони у місті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: