22:14, 04 Грудня 2020

У Нововолинську реалізовують проект ремонту приміщень відділення поліції

Днями міський голова Борис Карпус зустрівся із начальником Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області Василем Бучинським.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Він оглянув хід виконання ремонтних робіт у кімнатах для затриманих і доставлених.

«Мав можливість побачити, як відбувається облаштування чотирьох кімнат з санвузлами та відеоспостереженням за європейськими стандартами, а також побував у секторі кримінальної поліції», – зазначив міський голова.

Для реалізації цього проекту з міського бюджету виділили 500 тисяч гривень, а ще 200 тисяч гривень – кошти Головного управління Національної поліції.

Борис Карпус та Василь Бучинський обговорили стан виконання програми «Безпечне місто», яка передбачає встановлення додаткових камер відеонагляду в Нововолинську, а також мова йшла про проблему з незаконним обігом наркотиків у місті та шляхи її вирішення.

Василь Васильович підкреслив, що необхідно врегулювати питання зміни статусу Нововолинського відділення поліції на відділ. Це дало б можливість збільшити заробітні плати працівникам і вирішити проблему нестачі кадрів.

Міський голова та керівник відділення поліції домовились про тісну співпрацю з метою підвищення рівня безпеки в Нововолинській громаді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: