21:17, 17 листопада 2023

У Нововолинську привітали студентську молодь

17 листопада відзначають Міжнародний день студента. З нагоди свята у Нововолинському електромеханічному фаховому коледжі відбувся урочистий захід.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Нововолинський міський голова Борис Карпус привітав студентську молодь. Побажав легкого навчання, незабутніх моментів, творчих ідей та енергії їх реалізувати.

«Навчання – це процес, який супроводжує нас усе життя, – звернувся до молоді Борис Карпус, – тож бажаю кожному, щоб знання отримані у студентські роки, стали надійним фундаментом для професійного розвитку та реалізації у житті».

Колективу студентів НЕФКу міський голова передав подарунки: кілька 3D-принтерів, обладнання для робототехніки, паяльні станції та інтелектуальні ігри. На базі коледжу планують проводити гуртки робототехніки для школярів. Тому обладнання буде корисне не лише для студентів, а й для дітей громади. Подарунки придбали коштом платників податків. Вартість – близько 200 тисяч гривень.

За наполегливість у навчанні, жагу до знань, рішучість, креатив, розвиток молодіжної політики відзначили кращих студентів Нововолинської громади. Подяки міського голови вручили:

Денису Процу – здобувачу освіти Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти»;

Олександру Фролову – здобувачу освіти Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти»;

Данилу і Дмитру Кунь – здобувачам освіти Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти»;

Владиславу Пилипчуку – здобувачу освіти Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти»;

Ірині Злоті – студентці Нововолинського електромеханічного фахового коледжу;

Іллі Королю – студенту Нововолинського електромеханічного фахового коледжу;

Яні Кіреєвій – студентці Нововолинського електромеханічного фахового коледжу;

Богдану Воронюку – студенту Нововолинського електромеханічного фахового коледжу;

Артуру Дерді – студенту Нововолинського електромеханічного фахового коледжу;

Данилу Шевчуку – студенту Нововолинського електромеханічного фахового коледжу;

Ангеліні Приступі – студентці Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Західноукраїнського національного університету.

Анні Юрчук – студентці Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Західноукраїнського національного університету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: