22:35, 06 Серпня 2020

У Нововолинську проаналізували стан благоустрою перед святами

Благоустрій, як відомо – одна із візитівок кожного населеного пункту.  Цій ділянці роботи завжди приділяють особливу увагу.  Останній місяць літа – багатий на знакові події. 24  серпня  відзначатимемо День Незалежності України, а в останню неділю серпня – 70-літній ювілей міста. І саме на комунальний сектор міського господарства припадає найбільше навантаження, адже місто, зазвичай,  особливо  чепуриться  до  цих свят.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Що зроблено і які заходи потрібно ще виконати найближчим часом: про це йшлося на нараді, яку провів радник міського голови Володимир Рожелюк, який є куратором галузі, із керівниками комунальних служб міста.

«Серед основних заходів: завершити косіння, вдруге нанести розмітку на дорогах, завершити ямковий ремонт, відремонтувати освітлення, ілюмінацію, фасади і дашки», – зазначив Володимир Рожелюк.

Він наголосив, що триває ремонт доріжок і тротуарів, внутріквартальних територій, асфальтують вулиці Молодіжну, Зелену  та Грінченка.

Місто й надалі озеленюється. Цими днями на центральних вулицях міста комунальники висадили ще кілька сотень квітів: петуній, сальвії агіратуму, чорнобривців та інших.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: