22:50, 12 Січня 2021

У Нововолинську працюватимуть два пункти обігріву

За даними метеопрогнозу на кінець тижня в Україні очікується зниження температури повітря. Для надання допомоги тим, хто потребуватиме допомоги у морозні дні, з наступної п’ятниці у приміщенні Нововолинського осередку Суспільної служби, що за адресою: майдан Шахтарський, 36, а також у приміщенні колишнього гуртожитку на вулиці Сірка, 5 будуть функціонувати  пункти обігріву.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Про підготовку до їх відкриття йшлося сьогодні на нараді, яку провів міський голова Борис Карпус із керівниками  Нововолинського міського відділу У ДСНС України у Волинській області, поліції, лікарні, виробничого управління комунального господарства та окремих громадських об’єднань й структурних підрозділів міськвиконкому.

Пункти обігріву працюватимуть цілодобово. Там можна буде випити гарячий чай. Свою допомогу продуктами харчування запропонували представники громадської організації «Світло Свободи», яку очолює депутатка міської ради Марина Єлева.

У випадку необхідності буде організовано надання першої медичної допомоги.

Міський голова наголосив керівникам служб на   готовність та  оперативне реагування під час виникнення надзвичайної ситуації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: