11:43, 19 Травня 2020

У Нововолинську помер 86-річний чоловік, хворий на COVID-19 та супутні захворювання

Вранці 19 травня у Нововолинську помер 86-літній чоловік, який був уражений коронавірусною інфекцією і мав супутні захворювання. Тривалий час хворий перебував у реанімаційному відділенні. Нових випадків коронавірусу у місті протягом доби не зареєстрували.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради, висловлюючи співчуття рідним померлого.

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР не підтвердили жодного випадку коронавірусної хвороби. Один пацієнт одужав.

За станом на 10.00 19 травня у Нововолинську зареєстрували 65 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 36 людей одужали. П’ять випадків летальні.

Наразі  у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 19 громадян, хворих на коронавірус, з них  9 – жителі  міста, 10 – іногородні: м. Володимир-Волинський –  3,  Володимир-Волинський  р-н – 1, Локачинський р-н – 2, Іваничівський р-н – 3, Горохівський р-н – 1.  Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 17 пацієнтів : 8  жителів  міста та 9 іногородніх, в реанімаційному – один житель міста та один пацієнт з Іваничівського району.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу, лікуються  в обласній лікарні, а ще 13 отримують лікування амбулаторно.

За останню добу в інфекційне відділення Нововолинської ЦМЛ поступив один іногородній з підтвердженим діагнозом та одна жителька міста з підозрою на коронавірус.

Всього з підозрою лікується в інфекційному відділенні 8  хворих, з них 5 – жителі міста, 2- іногородні (Володимир-Волинський  р-н -1, Локачинський р-н-1) , без реєстрації – 1.

Всього у Нововолинську взяли 639 заборів матеріалу  на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу – 39. Усього зробили 161 швидкий тест.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: