19:49, 12 листопада 2021

У Нововолинську побували представники «вугільних» регіонів України

12 листопада Нововолинську громаду відвідали представники органів місцевого самоврядування Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Львівської областей.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Розпочалася зустріч із презентації Нововолинської громади, старостинських округів, які ввійшли до її складу. Міський голова Борис Карпус розповів про головні напрямки розвитку: безпека й створення Муніципальної варти, комфорт і ремонт доріг, інвестиції й реконструкція недобудови на 5-му мікрорайоні та інше. Говорили про участь у проектах з енергоефективності, покращення матеріальної бази закладів охорони здоров’я та освіти, дорожньої інфраструктури.

«Трансформація вугільних регіонів – новий виклик, який сьогодні постав перед містами й містечками, де головними бюджетонаповнювальними підприємствами були шахти, – зазначив міський голова Борис Карпус. – Участь у цьому урядовому проекті – це можливість розвивати громади, модернізувати школи й садочки, створювати нові робочі місця для гірників і їхніх родин».

Гості разом із міською владою побували на ТОВ “ВМК-Україна”. Керівник Олександр Гоцка розповів про діяльність підприємства, показав територію та головні потужності. Це – одне з найбільших підприємств громади, яке забезпечує роботою сотні мешканців і яскравий приклад того, що майбутнє не за шахтами, а за сучасним виробництвом. А це і є провідною метою вугільної трансформації. Борис Карпус подякував усім учасникам за візит, за змістовні питання та співпрацю.

«Сподіваюся, що програма трансформації вугільних регіонів матиме успішну реалізацію, а громади – динамічний розвиток!», – наголосив Нововолинський міський голова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: