20:49, 31 Січня 2022

У Нововолинську побували представники міжнародної організації «Ротарі»

31 січня відбулася робоча зустріч Нововолинського міського голови Бориса Карпуса з представниками міжнародної організації «Ротарі-Франція» Ксав’є Пако та ГО «Ротарі-Київ-Бальзак» Володимиром Пилипенком. Долучилися до розмови заступниця міського голови Юлія Лефтер і депутат міськради Богдан Бадзюнь.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Міський голова подякував гостям за медичне обладнання, яке передали Нововолинській ЦМЛ під час попереднього візиту. Воно сприяє роботі хірургів і полегшує лікування пацієнтів. Про медицину говорили й сьогодні. Розглядають можливість навчання лікарів у країнах Європи, а також отримання нового обладнання для НЦМЛ.

Розвиток бібліотек, поповнення їх фондів новою літературою, створення паркових зон у місті – ці проекти планують реалізувати за підтримки «Ротарі».

Ще один важливий напрямок, який зацікавив французьких гостей – вільна економічна зона в Нововолинську. Вони мають намір збудувати цех для виробництва візків для людей з інвалідністю. Оглянули індустріальний парк і побували на підприємстві «ДЕНК ТПР».

Міський голова наголосив, що влада вітає новий бізнес у Нововолинську й готова всіляко сприяти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: