19:28, 03 листопада 2020

У Нововолинську після перевірок легалізували працю майже 20 осіб

У місті тривають заходи контролю за додержанням законодавства про працю. Зокрема, протягом жовтня поточного року робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провела 122 обстежень про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

В результаті проведених заходів легалізували працю 9 осіб: уклали 7 трудових договорів між роботодавцем та найманою особою та 2 особи отримали свідоцтво про Державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.

Разом з тим, особлива увага приділяється проведенню превентивних заходів посадовими особами міської ради. У жовтні цього року інспектор праці здійснив 12 відвідувань роботодавців з метою інформування їх про найбільш ефективні способи дотримання законодавства з питань оформлення трудових відносин. За результатами проведеної роботи офіційно працевлаштували 10 осіб.

Метою проведення таких заходів є запобігання використання незадекларованої праці. Лише працевлаштований належним чином найманий працівник може бути впевненим у завтрашньому дні та відчувати себе соціально захищеним.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: