17:34, 13 Квітня 2020

У Нововолинську передали медикам засоби для протидії коронавірусу на понад 700 тисяч гривень

У міськраді повідомляють, що міська влада продовжує працювати у напрямку   забезпечення усіх   служб,  задіяних у боротьбі з коронавірусом, необхідними матеріалами та засобами.

Про це інформують на веб-сайті Нововолинської міськради.

Міський голова Віктор Сапожніков  повідомив, що за період карантину медичним установам міста передали   1680 одноразових халатів;  15 000 одноразових стерильних рукавичок;  500 окулярів одноразових;  медикаменти для симптпматичного лікування COVID-19 на суму 715 тисяч гривень.  І це ще неповний перелік.

Як зазначив Віктор Сапожніков, тільки за останній тиждень придбали 235 штук халатів хірургічних ізоляційних; 480 штук комплектів захисного одноразового медичного одягу.

Комунальним службам виділили ще одну одиницю техніки для дезінфікування вулиць і тротуарів й вже продезіфінкували 22 км доріг. Крім того, придбали 820 пар некрилових рукавичок, 22 захисні костюми, окуляри, маски, термометри, розпилювачі, 311 л дезінфікуючих засобів, санітарні пакети та ін.

Працівники поліції отримали  дезінфікатори, термометри безконтактні, 500 масок, 900 респіраторів, рукавички, окуляри, комбінезони за кошти міського бюджету.

-Ми й далі працюємо над тим, щоб поповнювати запас захисного одноразового медичного одягу, масок-респіраторів та інших необхідних матеріалів, – зазначив Віктор Сапожніков.

Він подякував усім, хто дотримується умов карантину. Адже на вулицях міста суттєво поменшало перехожих. На жаль, не всі розуміють, що лише доклавши спільних зусиль, ми переможемо недугу, яка із кожним днем набирає обертів.

«Тримаймося разом! Працюємо далі! Бажаю міцного здоров’я. Нехай Господь нас оберігає!», – наголосив керівник міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: