09:13, 30 Вересня 2022

У Нововолинську оголошують набір до молодіжної ради

Долучатися закликають молодих, активних та амбітних.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

«Ти молодий, активний та амбітний? В тебе багато цікавих ідей, ти готовий працювати для розвитку нашої громади? Подавай заявку на членство у молодіжній раді.

Установчі збори для формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради відбудуться 23 листопада, про початок зборів повідомлять додатково. Місце проведення: кабінет 205 (ІІ поверх) адміністративної будівлі Нововолинської міської ради, проспект Дружби, 27.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України – жителі Нововолинської територіальної громади віком від 14 до 35 років.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за визначеною формою.

До заяви додаються:

в разі висунення кандидата на членство в молодіжній раді інститутом громадянського суспільства (ГО, школа, установа і д.т.):

– рішення (витяг з протоколу), прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради;

– біографічна довідка з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

в разі самовисунення:

– заява;

– біографічна довідка з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– бланк підписів не менш ніж 15 молодих жителів громади (14-35 років) в підтримку кандидата на членство в молодіжній раді за формою, визначеною ініціативною групою.

Якщо ти внутрішньо переміщена особа, то необхідно додати довідку, яка це підтверджує.

Термін подання документів: 29 вересня – 23 жовтня 2022 включно (крім вихідних днів), за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, кабінет 416 (4-й поверх).

Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до молодіжної ради: Сословська Олеся, електронна адреса: sport@nov-rada.gov.ua, телефон: +380979925042.

Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Молодіжна рада – це майданчик для активної, креативної та амбітної молоді. Тож, чекаємо саме на тебе!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: