15:03, 08 Червня 2021

У Нововолинську обговорили ставки податків на землю та нерухомість

Відповідно до ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою врахування зауважень і пропозицій від зацікавлених осіб, 7 червня відбулися громадські слухання з приводу встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік, а також встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік у Нововолинській міській територіальній громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Заступник міського голови Олександр Громик пояснив присутнім процедуру встановлення ставок для оподаткування землі та нерухомості. Зокрема, відповідно до роз’яснень Антимонопольного комітету,  ставка на сплату земельного податку та податку на нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки, не повинна відрізнятися для фізичних та юридичних осіб, а також для осіб зареєстрованих у місті та у селі.

Він зачитав перелік об’єктів та ставки для їх оподаткування. Пропозиції громадськості, які зазначили у протоколі слухань, будуть розглянуті на постійній депутатській комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку та фінансів.

З врахуванням поправок проект рішення буде винесений на сесію Нововолинської міської ради у липні.

Проект рішення розміщений на сайті Нововолинської міської ради за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: