21:41, 06 Жовтня 2020

У Нововолинську комісія обстежила занедбану будівлю, де часто виникають пожежі

Сьогодні, 6 жовтня, комісія у  складі будівельників, архітекторів та інших фахових служб, підрозділів виконкому, представників ДСНС та поліції обстежила приміщення колишнього ПАТ «Промінвестбанк» на вулиці Митрополита Шептицького, 4. Зараз цей об’єкт  перебуває у незадовільному стані, всі двері та вікна відкриті, до цієї будівлі – вільний доступ. Усередині  сміття, розбите скло та усілякий непотріб.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

У 2020 році у цій  будівлі зафіксували три пожежі та п’ять – у 2019 році, внаслідок чого обгоріли стіни, а речі та майно, які там знаходяться, також знищені. Це, звичайно, завдає збитків  державі, оскільки  витрачаються значні кошти на ліквідацію пожеж.

Оскільки приміщення перебуває у заставі банку, діяти на власний розсуд міська влада не може, а власник  на неодноразові звернення з вимогою привести в належний стан та обмежити доступ до будівлі, не реагує.  Це приміщення є небезпечним для життя, тому вкотре будуть звертатися до власника об’єкту, аби він навів там лад та обмежив вільний доступ до даної будівлі.

Нагадаємо, комісія, котра провела обстеження приміщення колишнього  ПАТ «Промінвестбанк»,створена рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося  2 жовтня. Розпорядженням міського голови затвердили її посадовий та персональний склад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: