22:16, 21 Грудня 2021

У Нововолинську хочуть створити «Шкільний бюджет»

Під час зустрічі Нововолинського міського голови Бориса Карпуса з керівниками закладів освіти говорили про результати роботи за рік, що минає, а також окреслили основні напрями діяльності на 2022 рік.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

У 2021 році вдалося залучити кілька субвенцій на умовах співфінансування. На потреби Нововолинської громади надійшло 22 мільйони гривень. Більшу частину цих коштів направили на розвиток інфраструктури у закладах освіти.

Борис Карпус повідомив, що пріоритетний напрямок роботи у 2022 році – енергозбереження. Міська рада буде підтримувати та сприяти впровадженню енергоефективних заходів у ліцеях та дошкільних закладах.

У 2022 році освітня галузь Нововолинської територіальної громади очікує субвенції за програмами «Нова українська школа», «Спроможна школа», «Пожежна безпека», а також на оновлення харчоблоків та утеплення фасадів.

Міський голова рекомендував освітянам активно долучатися до проектної роботи. Зокрема, Борис Карпус розповів про намір запровадити «Шкільний бюджет». Це конкурс ініціатив, які направлені на покращення умов для учнів та вчителів. Мають дуже багато амбітних планів на найближчі роки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: