22:15, 06 Січня 2022

У Нововолинську демонтують самочинні споруди на чотирьох вулицях

6 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради. На порядку денному розглянули 11 питань. Зокрема, підтримали проект рішення про демонтаж самочинно встановлених тимчасових споруд, що розташовані на вулицях Героїв АТО, Сонячна, Куліша та Сірка.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Надали дозвіл на відключення від систем централізованого опалення та постачання гарячої води 23-квартирного будинку, що знаходиться на проспекті Дружби, 25. Загалом протягом 2021 року у Нововолинську на автономне опалення перейшли споживачі 17 багатоквартирних будинків.

Члени виконкому затвердили результати конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території сіл Нововолинської громади. У Грибовиці послугу з вивезення сміття протягом року надаватиме приватний підприємець Олена Лисюк, у Грядівському старостинському окрузі – виробниче управління комунального господарства, з яким укладуть договір на п`ять років.

Також надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами та розглянули зміни до Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Нововолинської міської ради.

Усі рішення опублікують на офіційному сайті Нововолинської міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: