19:48, 06 листопада 2020

У Нововолинську членам родин загиблих бійців вручили почесні нагороди

Сьогодні, 6 листопада, міський голова  Віктор Сапожніков  разом з військовим комісаром Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату  Олександром Плужніком вручили  відзнаки «Почесний громадянин Волині» та квіти матерям, дружинам, дітям загиблих учасників АТО.  Урочисту церемонію провели у приміщенні Нововолинського ОРВК. Частину нагород уже  вручили напередодні Дня захисника України.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Нагадаємо,  відповідно до рішення Волинської обласної ради  почесних відзнак удостоєні посмертно 168 учасників АТО/ООС та п’ять учасників Революції Гідності. З них 17 нововолинців.

«Із вдячністю схиляю голову перед полеглими захисниками України. Спасибі батькам  за те, що виховали справжніх патріотів держави. Їх подвиг є неоціненним, він ніколи не піде у забуття», – сказав Віктор Сапожніков.

Він наголосив,  що наступного року у Нововолинську має  постати пам’ятник полеглим бійцям. До цього  ще пройдуть громадські обговорення. Один із макетів пам’ятного знака розміщений у міському історичному музеї.

«Наш обов’язок – увіковічити пам’ять героїв. Впевнений, що біля пам’ятника  завжди будуть квіти, туди  приходитимуть люди, щоб вклонятися великому подвигу захисників України», – зазначив Віктор Сапожніков.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: