12:10, 01 Липня 2023

У Нововолинському ЦНАПі встановлюють сонячні панелі

30 червня на даху будівлі, де розташований Нововолинський Центр надання адміністративних послуг, почали монтаж обладнання для резервного живлення. Сонячні панелі та інвертори отримали в межах проекту «Енергонезалежні ЦНАПи» від швейцарсько-української Програми EGAP.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Підключення сонячних панелей дасть можливість працівникам ЦНАПу економити електроенергію та надавати послуги незалежно від можливих перебоїв у електропостачанні.

«Осінь та зима минулого року стали черговим викликом для українців, – зазначила регіональна координаторка Програми EGAP у Волинській області Оксана Киричук. – Тому Програма EGAP підтримала проект «Енергонезалежні ЦНАПи». Відтак ЦНАПи у наших громадах зможуть працювати незалежно від ситуації в загальній енергосистемі України».

Участь у міжнародному проекті Нововолинського ЦНАПу не обмежується заходами енергонезалежності.

Як повідомила начальниця ЦНАП Алла Ковальчук, співпраця з EGAP дасть змогу організувати «Місце самообслуговування громадян». Тут відвідувачі матимуть вільний доступ до мережі інтернет, зокрема, до програми “Дія”. Також у планах – забезпечення роботи другої робочої станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина для виїзду за кордон, а також впровадження сучасного сервісу «Call-центр».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: