22:16, 06 Жовтня 2022

У Нововолинському ЦНАПі розширили перелік послуг

6 жовтня Нововолинський міський голова Борис Карпус провів чергове засідання виконавчого комітету.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Комунальні підприємства Нововолинської громади готові до зимового періоду. Про проведені роботи на черговому засіданні виконкому доповів т.в.о. начальника управління будівництва та інфраструктури Богдан Миронюк. З метою зменшення використання природного газу частину котлів на котельнях Нововолинська перевели на щепу. Готова проектно-кошторисна документація на реконструкцію ще кількох котелень.

Рішенням виконавчого комітету розширили перелік послуг, які зможуть отримувати клієнти Нововолинського центру надання адміністративних послуг. Зокрема, додали три послуги, які стосуються питань містобудівної документації та архітектури, всього – 15 послуг архітектури. На один пункт розширили перелік послуг у галузі соціального захисту населення. У цій галузі надаватимуть 43 послуги. Загалом у Нововолинському ЦНАПі можна отримати 259 послуг. Повний їхній перелік розміщений на сайті міської ради у вкладці «Жителю міста/ЦНАП».

Ухвалили рішення про надання матеріальних допомог сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах та родинам загиблих військовослужбовців.

Загалом на черговому засіданні виконкому опрацювали понад 20 проектів рішень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: