21:47, 15 Липня 2021

У Нововолинській ЦМЛ встановили комп’ютерний томограф

У реконструйованому  приймальному відділенні Нововолинської центральної міської лікарні встановили комп’ютерний томограф. Нині у медзакладі очікують на дозвільні документа на початок роботи відділення та введення в експлуатацію томографа, які мають бути вже найближчими днями. Це дозволить опорній лікарні запрацювати на повну потужність.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, реконструкція приміщень першого поверху хірургічно-травматологічного корпусу Нововолинської центральної міської лікарні для відділення екстреної медичної допомоги проводилася за кошти державного бюджету в рамках програми «Велике будівництво».

Загалом виконали та профінансували робіт на 5,547 мільйона гривень, з яких співфінансування з місцевого бюджету – 300 тис. грн.

Окрім будівництва сучасних приймальних відділень європейського зразку, в рамках програми передбачили й закупівлю устаткування і обладнання, яке затверджено МОЗ України для всіх приймальних відділень. Так, для медичного закладу за державні кошти придбали новий комп’ютерний томограф.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: