21:13, 27 Грудня 2018

У Нововолинську двом сиротам вручили ключі від квартир. ФОТО

У Нововолинську двом дітям-сиротам придбали квартири. Одну квартиру придбали у співфінансуванні обласного і Новолинського міського бюджетів, другу – за кошти державного бюджету.

Про це повідомив керівник Волинської ОДА Олександр Савченко на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Ключі від нового житла вручив голова облдержадміністрації під час засідання Ради регіонального розвитку Нововолинська 27 грудня.

Так, квартиру в м. Нововолинськ (вул.Куліша 9/31) отримав Максим Подзідзей, особа з числа дітей-сиріт. Вартість – 338 тис. грн, придбали за кошти субвенції з державного бюджету.

Ще одну квартиру у місті Нововолинськ (мікрорайон Шахтарський 16/15) придбали для Олександри Попович. Вартість – 300 тис. грн, придбали в рамках обласної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Довідково: Нагадаємо, з минулого року в Україні запроваджено державне фінансування. Загалом для забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа з минулого року цьогоріч держава спрямувала Волині 6 млн 906,3 тис. грн, за які в області придбають 16 квартир для 23 дітей.

Також, окрім державної підтримки, в області діє цільова обласна програма, відповідно до якої у 2018-му році освоїли 5,5 млн грн, з яких 2,8 млн грн – кошти обласного бюджету, решта – це співфінансування на рівні 50 % з місцевих. За ці кошти придбають усього 13 квартир та будинків для 15-ти дітей.

Таким чином, усього цього року в області житлом забезпечать 38 дітей-сиріт та осіб з їх числа.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: