17:06, 18 Вересня 2021

У новій школі на Волині активно готуються до зустрічі школярів

Зараз діти у селі Башлики навчаються у приміщенні старого будинку культури у три зміни. Тому будівництво нової школи максимально пришвидшили.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райдержадміністрації.

Зараз у школі завершуються роботи з фарбування стелі та стін в коридорах школи, завершений монтаж дерев’яної підлоги у спортзалі та зварювання поручнів на сходових клітках. В приміщення кухні та їдальні завезли придбані раніше меблі, проводять їх монтаж.

На стінах центральних коридорів та зовнішніх стінах пришкільних приміщень нанесли тематичні малюнки. Завершили оздоблення плиткою, центральний вхід до школи, доріжку для заїзду в школу дітей з особливими потребами та зовнішнє подвір’я школи. Продовжуються роботи в районі майбутніх бігових доріжок та футбольного поля.

Загальна площа навчального закладу в Башликах становить 8 105 метрів квадратних. Тут буде спортивний зал площею понад 450 метрів квадратних, харчоблок. Усі приміщення відповідатимуть нормам інклюзії: ширина дверей становить 1 метр, класні кімнати та санвузли не мають порогів, також встановлять спеціальний ліфт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: