09:42, 04 Травня 2023

У національних відбіркових змаганнях з адаптивних видів спорту «Ігри Нескорених» взяли участь 12 волинян

«Ігри нескорених» – змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми чи хвороби, виконуючи свої службові обов’язки. Ігри запровадили у Лондоні в 2014 році, а у 2017 році наша країна вперше взяла участь у них.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Як повідомив Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», цьогоріч Волинь на відбіркових змаганнях представляли: Костянтин Байчук, Олександр Вовченко, Віктор Літовченко, В’ячеслав Оксентюк, Володимир Повх, Володимир Рубан, Богдан Сітовський, Павло Солоха, Руслан Уніфонтович, Олег Харковець, Юрій Цинтилевич та Микола Чабанчук.

Учасники змагалися у дев’яти видах програми: пауерліфтинг, веслування на тренажері, стрільба з лука, легка атлетика, велоспорт, плавання, настільний теніс, волейбол сидячи та баскетбол на візках.

Уже на початку червня відбіркова комісія оголосить про результати і будуть відомі імена 24 учасників, які візьмуть участь в «Іграх нескорених» (Invictus Games) у Дюссельдорфі (Німеччина). 25 учасницею стане Юлія Паєвська («Тайра»), яку обрали поза конкурсом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: