23:02, 06 Червня 2020

У національному парку на Волині заклали ліс дружби України та Туреччини

5 червня у всьому світі відзначали Всесвітній день захисту навколишнього середовища. Традиційно до цього свята проводяться різного роду масові «зелені» заходи, акції з висадки дерев, прибирання територій тощо, які мають на меті привернути увагу громадськості до найбільш гострих екологічних проблем та продемонструвати відповідальне ставлення до природи.

Про це повідомляє Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» у «Фейсбук».

Ківерцівський НПП «Цуманська пуща» активно долучається до таких заходів. Зокрема, напередодні свята працівники парку заклали «Ліс дружби України та Туреччини ім. Ататюрка» в урочищі Лопатень та висадили близько 11 тисяч саджанців дуба черещатого та липи середньолистої; провели висадку дерев поблизу села Гайове; спільно з працівниками Волинського військового лісгоспу (Луцьке лісництво) та небайдужими до природи працівниками АЗК WOG 01-28 «Струмівка» прибрали територію старовікового насадження сосни віком понад 100 років.

«Надіємось, що започатковані ініціативи стануть гарною традицією в майбутньому, яка об’єднуватиме всіх небайдужих до природи рідного краю!», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: