22:49, 10 Липня 2020

У національному парку на Волині виявили браконьєра

На території нацпарку «Прип’ять-Стохід» порушник завдав збитків на понад тисячу гривень.

7 липня під час рибоохоронного рейду на водойми Любешівського району на території національного природного парку «Прип’ять-Стохід» рибпатрульні викрили грубе порушення Правил рибальства.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, близько 14 години громадянин здійснював вилов водних біоресурсів з дерев’яного човна забороненими знаряддями мисиновою сіткою та ятером. У сітках браконьєра була риба: лин – 2 екз. та лящ – 3 екз. Завдано шкоду, заподіяну порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, на суму 1 323 грн. Інцидент стався на р. Прип’ять, поблизу с. Хоцунь Любешівського району.

На особу оформили адмінпротокол за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучили.

Волинський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби просять терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360 78 40.

Довідкова інформація

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів у ПЗФ України здійснюється відповідно до постанови КМУ від 24.07.2013 р. № 541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд». Так, компенсація за один екземпляр лина становить – 210 грн, ляща – 301 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: