20:42, 14 Липня 2020

У музей на Волині передали експонати, пов’язані з COVID-19

Враховуючи умови сучасного карантину і розуміючи, що це одна із трагічних сторінок історії людства, працівники Маневицького краєзнавчого музею почали формувати фонди пов’язані з пандемією коронавірусу в Україні. Першими експонатами стали зібрані експонати сучасної історії, засоби захисту пов’язані з пандемією COVID-19.

Про це інформує «Музейний простір».

В групу так званих карантинних експонатів наразі ввійшли подаровані музею експонати, а саме різновиди масок, захисні рукавички, захисні шапочки, засоби для дезінфекції рук, халат медичний (хірургічний), бахили захисні, захисний костюм, аплікатор в пробірці для взяття біологічного матеріалу на визначення вірусу.

Різновид оголошень про закриття на карантин, баночки з антисептика, які були суто в регіоні та використовувались на підприємствах та організаціях, через певний період стануть історичними експонатами, адже те, що відбувається сьогодні це і є новітня історія.

«Надалі колекцію музейних скарбів ми хочемо поповнити медичними костюмами, спеціальними захисними масками та окулярами, які виготовлялись для лікарів під час пандемії. Працівники музею просять маневичан і надалі долучатися до наповнення колекцій нашого музею. Єдина умова, всі речі повинні бути чистими та продезінфікованими. Дякуємо за порозуміння і допомогу»,  – зазначає директор  Маневицького краєзнавчого музею Петро Хомич.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: