16:53, 06 Жовтня 2020

У місті на Волині здійснили понад 20 обстежень з метою легалізації найманої праці

У Нововолинську продовжують роботу з контролю за додержанням законодавства про працю. Особливу увагу присвячують проведенню превентивних заходів та роз’яснювальної роботи, направленої на легалізацію зайнятості населення та попередження порушень законодавства про працю.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

У вересні цього року інспектор праці здійснив три відвідування  суб’єктів господарювання з метою проведення превентивних заходів з питань легалізації найманої праці. За результатами проведеної роботи працевлаштовані 12 осіб.

Разом з тим, протягом вересня поточного року робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провела 22 обстеження. В результаті проведених заходів легалізували працю 7 осіб: уклали 6 трудових договорів між роботодавцем та найманою особою та 1 особа отримала свідоцтво про Державну реєстрацію фізичної особи — підприємця.

Роботодавцям варто пам’ятати, що легалізація заробітної плати – це надійний засіб залучення висококваліфікованих, порядних, не байдужих до майбутнього країни людей та ефективний спосіб боротьби із конкуренцією на ринку праці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: