15:16, 09 Квітня 2020

У місті на Волині визначають кандидатів на стипендію міськради

Відповідно до рішення міської ради «Про затвердження Положення про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира» з 1 квітня по 30 квітня 2020 року відбувається висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради.

Про це повідомили на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Стипендії призначаються жителям міста Володимир-Волинський віком від 18 до 35 років (включно): студентам вищих навчальних закладів, працівникам установ, організацій та підприємств міста, викладачам, спортсменам, громадським діячам які внесли особистий внесок у розвиток виробництва, науки, освіти, культури,  спорту міста, ведуть активну громадську роботу.

Кандидатами на нагородження стипендією можуть бути жителі міста, які виявили особливі успіхи у навчанні та науковій діяльності, краєзнавчій роботі, творчо-мистецькій роботі, спортивно-масовій роботі, трудовій та громадській роботі.

Висунення кандидатів для призначення стипендій відбувається радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, трудовими колективами,  громадськими організаціями, місцевими осередками політичних партій, депутатами міської ради.

Ініціатор, який висунув кандидатуру на здобуття стипендії, подає в управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради (вул. Ковельська, 129, ІІ поверх) такі документи:

–  подання, в якому визначаються особливі досягнення кандидата згідно з п.2.4 Положення про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді  «Майбутнє Володимира»;

–  витяг з протоколу засідання ради, органу студентського самоврядування, трудового колективу, молодіжної громадської організації, місцевого осередку політичної партії про висунення кандидата на здобуття стипендії (для депутатів міської ради  –  офіційний лист звернення);

–   характеристику на кандидата;

–   копії нагород: дипломи, сертифікати, почесні грамоти тощо;

–  копії патентів на власний винахід, своїх публікацій у виданнях, збірки власних творів тощо;

–   відомості про успішність, якщо кандидат є студентом навчального закладу;

–   копії паспорта та ідентифікаційного коду.

Документи повинні бути завірені підписом особи або керівника організації, установи чи підприємства, що висунула кандидата на призначення стипендії та, за наявності, засвідчені печаткою.

З Положенням про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», яке затверджене рішенням Володимир-Волинської міської ради від 08.04.2016р. № 7/3 можна ознайомитись на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради – www.volodymyrrada.gov.ua. Телефон для довідок – 23628.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: