16:23, 16 Квітня 2020

У місті на Волині видали приписи тим, хто засмічує прибудинкові території

Під час рейду вулицями Рожища виявили будматеріали, пісок, гравій, дрова та гілля дерев після обрізки на територіях біля обійсть містян.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

У середу, 15 квітня, старша муніципальна інспекторка Мар’яна Демчук провела рейд щодо виявлення порушників Правил благоустрою міста у місті Рожище.

Рейд проходив на вулицях Коте Шелакадзе, П. Савельєвої та Лермонтова.

На згаданих вулицях перевірили утримання в належному стані прибудинкових територій, територій прилеглих до прибудинкових та провели роз’яснювальну роботу з господарями обійсть.

На власників шести приватних садиб склали приписи щодо порушення п. 2.5.4.1 Правил благоустрою міста Рожище за неналежне утримання закріплених за ними в установленому порядку території.

Нагадують, що у приписі порушнику рекомендується усунути правопорушення в добровільному порядку, якщо ж припис у зазначений термін не виконується, складається протокол про штраф.

«Просимо рожищан, яких не застали вдома, але біля їхніх прилеглих територіях є наскладовані будматеріали, пісок, гравій, дрова та гілля дерев після обрізки, прибрати територію, аби уникнути відповідальності за порушення Правил благоустрою міста Рожище, – додає муніципальна інспекторка Мар’яна Демчук. – Також хочу зауважити, що підвищені вимоги до дотримання Правил благоустрою не мають нікого засмучувати чи лякати, вони несуть лише просвітницьке та профілактичне значення».

Зазначимо, що рейди на частині згаданих вище вулиць та інших вулицях міста продовжать після Великодня.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: