19:56, 21 Липня 2020

У місті на Волині вшанували пам’ять воїнів-визволителів

Сьогодні, 21 липня, минає 76-а річниця  звільнення Волинської області від нацистських загарбників.  Останні постріли війни на теренах нашого краю відлунали у липні 1944 року. За  роки окупації нацисти знищили понад 165 тисяч волинян.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

З нагоди   пам’ятної дати  представники Нововолинської   влади і міської організації ветеранів війни та праці вшанували пам’ять  визволителів, котрі віддали життя  за Батьківщину.

Спочатку поклали квіти до меморіальної стели «Слава Україні! Героям-слава!».

Учасник бойових дій Василь Бусловський  зворушливо  розповів про важкі воєнні часу, пригадав, як приїхав до Нововолинська і будував дорогу від Володимир-Волинського до Іваничів, а також зводив вугільні підприємства.   Він подякував   за турботу про ветеранів. І сьогодні йому  дуже боляче бачити, що Україна знову у вогні. Він звернувся до нинішнього покоління зробити усе можливе, аби повернути мир і спокій та не допустити подібного у майбутньому.

Потому поклали квіти до пам’ятних знаків  захисникам оборони другого укріпрайону та «Воїну-захиснику – слава!».

«Не маємо права забувати   трагічні сторінки нашої історії. Треба пам’ятати й шанувати такі визначні дати, дбати про ветеранів, яких, на жаль, залишилось дуже мало. Дякуємо визволителям, котрі і сьогодні силою свого духу  є прикладом патріотизму для молодого покоління», – наголосила начальниця відділу з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення Світлана Груй.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: