14:56, 14 Липня 2020

У місті на Волині відремонтували частину вулиці

Поточний ремонт частини вулиці Жовтневої здійснили у Ківерцях.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської ОТГ.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ківерцівської міської ради від 16 січня цього року затвердили перелік об’єктів, на яких проводитимуться роботи з поточного ремонту вулично-дорожної мережі на території об’єднаної територіальної громади у 2020 році коштом міського бюджету. На виконання цього рішення здійснили поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Жовтнева та перехрестя вулиць Жовтнева-Ковальова у Ківерцях. Роботи виконувались підрядною організацією ТзОВ «Луцькавтодор сервіс». Ремонт вулиці потребує значних фінансових ресурсів, тому роботи проводитимуть і в наступному році.

Одночасно повідомляють мешканців вулиць Жовтнева, Міцкевича, Матросова та Ковельська, що 15 липня здійснять перевірку щодо дотримання громадянами «Правил благоустрою в м. Ківерці». Громадяни, які проживають в індивідуальному житловому будинку зобов’язані:

п. 3.2.5.5 Проводити прибирання прилеглої до їхніх земельних ділянок територій вулиць (до проїжджої частини вулиці з твердим покриттям, або ж до середини вулиці з ґрунтовим і щебеневим покриттям).

п. 3.2.5.7 В обов’язковому порядку укладати договори на вивезення твердих побутових відходів з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення твердих побутових відходів (Ківерцівське МВУЖКГ, вул. Комунальна, 8, тел. 2-12-74, 2-17-52)

Складування піску, щебеню, дров, будь-якого сміття на землях загального користування вважається порушенням. Метою даних заходів є підвищення рівня благоустрою на території громади. Просять громадян самостійно усунути вищезазначені порушення в разі їх наявності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: