21:50, 02 Червня 2020

У місті на Волині відновили роботу громадського транспорту

Рух громадського транспорту у Нововолинську з 1 червня відновили, а також розпочали пільгове перевезення пасажирів  до дачних масивів. Виїхали  на лінії  автобуси  приміського та міжміського сполучень.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Хоча варто зазначити, що через підвищений  рівень захворюваності  на коронавірус, приміром на автостанцію Ковеля громадський транспорт не заїжджає. Поки що не функціонують міжобласні перевезення, зокрема до Львова та Рівного, бо ці міста не підпали  під послаблення карантинних обмежень. Про це поінформував  начальник відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування  міськвиконкому  Юрій Коцура.

Слід наголосити, що перевезення  здійснюються  виключно у межах кількості місць для сидіння та з обов’язковим використанням  засобів індивідуального захисту. За твердженнями водіїв, у перший день роботи громадського транспорту особливого ажіотажу серед пасажирів не було і вони ретельно дотримувалися  основних умов перевезення. Хоча не приховують мешканці міста того, що з величезним нетерпінням чекали цього дня. Особливо після першої черги пом’якшення карантину, коли розпочали роботу окремі заклади і підприємства та слід було добиратися щодня на робочі місця.

І наостанок ще одна приємність: ціни на проїзд не змінено і вони залишились такими ж, як були до початку оголошення карантину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: